If you have account already, Log in here first

logo-main

Všechny kurzy Quastic.cz se slevou od 21 %!

 

Quastic jsme založili kvůli tomu, že chceme poskytovat kvalitní kurzy a hodnotné informace za dostupných podmínek. Proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími investory a tradery, kteří mají více jak 10 let zkušeností.

V roce 2019 vstpupil do Quasticu fond Charles Bridge. Ten působí jako garant kvality vzdělávání a dohlíží na to, aby veškeré informace byly kvalitní a od lidí s prokazatelnými zkušenostmi.

Nyní máme pro vás slevu minimálně 21% na všechny kurzy od Quastic.cz. 21% je záměrně - udělali jsme ji ke speciálnímu webináři o daních, proto sleva alespoň ve výši DPH :).

tws3

Speciální akce do neděle 10.3.2019

Day
Hour
Minute
Second

Co vše získáte ke každému kurzu?

Diskuzní fórum pro vaše dotazy

V diskusním fóru se můžete ptát na vše co vám není jasné. Stejně tak můžete sdílet své analýzy a náhled na trh s dalšími účatsníky.

Nový koncept intenzivního kurzu

Připravili jsme koncept kurzu, který roste s vámi. Hned ze začátku dostanete desítky lekcí a další budou přibývat. Změní se podmínky na trhu? Bude nová lekce.

Cenné know-how od profesionálů

Všichni u nás v týmu mají bohaté zkušenosti a více než 10 let praxe. Mnoho z nich pracuje nebo pracovalo jako portfolio manageři pro úspěšné hedge fondy.

↓↓↓ Pokračujte dolů pro přehled kurzů ↓↓↓

kniha.fw

Kniha - 6x o investování a tradingu

6 týdnů psaní, 2 týdny korektur, 2 týdny čekání na tisk... a... povedlo se
Výsledkem je unikátní kniha, kde najdete pohled na trhy od šesti autorů, popis jejich strategií a mnoho užitečných informací. Věřím, že kniha vám bude skvělým průvodcem v džungli finančních trhů!

Elena-Lindišová_avatar-150x150

Komodity a komoditní spready

Kurz Eleny Lindišové zaměřený na komodity a komoditní spready. Naučíte se v něm, jak díky spreadům obchodovat komodity s menším rizikem a těžit z jejich výhod. Kurz je velmi intenzivní, má 17 hodin.

jan_kaska_foto

Opce a tržní neefektivity

Kurz Jana Kašky a Jana Rohrbachera, spoluzakladatelů fondu Charles Bridge. V tomto velmi intenzivním kurzu sdílí know how, které využívají ve svém fondu, který patří mezi 11 % nejúspěšnějších fondů na světě. Tento kurz je neustále rozšiřován a má desítky hodin videí. Zde najdete mimo jiné rozhovor z Forbesu.

zz

Automatické obchodní systémy

Zdeněk Zaňka se již mnoho let věnuje automatickým obchodním systémům. Ačkoli není programátor, tak staví své vlastní strategie a mnoho let své znalosti předává. Měl možnost přednášev v mnoha zemích, například v Malajsii, Hong Kongu, Itálii, v roce 2017 přednášel na konferenci v Lodnýně. Aktuálnbě běží zbrusu nový kurz, který má aktuálně cca 50 lekcí a 10 hodin.

Jakub Bezděkovský

Investování - základní průvodce

Jakub Bezděkovský připravil základního průvodce investováním, který vás do této oblasti uvede. Dozvíte se proč investovat. jak s investováním začít, jaké jsou způsoby investic a mnoho dalšího. Kurz je koncipován jako průvodce pro ty, co chtějí začít investovat. Kurz má 20 lekcí a cca 4 hodiny.

Tyto speciální podmínky platí pouze do neděle 10.3.2019!

Day
Hour
Minute
Second